2011 m. rugpjūčio 27 d., šeštadienis

Saturday

Labas visoms ir visiems!:) Nuo šiandien nusprendžiau vartoti kuo daugiau daržovių bei vaisių, o saldumynų kiekį stipriai mažinti. Šiaip esu didelė smaližė, bet jau net ir pati suprantu, kad šokolado suvalgau tikrai gerokai per daug :) Tad nuo šiandien imu save į rankas, gardinaliai keičiu meniu. Mano pusryčiai :) :

Vėliau pranešiu kaip man sekasi įgyvendinti šią idėją :).Na o vakar buvau kirpykloje, grožio salone bei keletoje parduotuvių Akropolyje.

Nusidažiau šaknis prieš rugsėjo pirmąją. Arhh...blogiausias dalykas turint šviesius plaukus, nuolatos dažytis šaknis, o juk ir pinigus tai nemažus kainuoja, ir laiko nevisada tam būna. Beto plaukam stipriai kenkia...:)
Taip pat pasidariau antakių korekciją bei manikiūrą. Štai kaip atrodžiau po dažymo :


Vakar dienos derinukas:
          Palaidinė-Zara, švarkelis- Seppala, tašė - Lindex, bateliai - Vero Moda, akiniai - Lindex.

Kadangi draugė apsipirkinėjo rudeniui ir aš šį bei tą įsigyjau. Stradivarius radau nuostabų tamsiai mėlyną lietpaltį, kuris turėtų puikiai tikti prie mano rudos tašės. Taip pat mačiau begalę nuostabių rudeninių batukų, tik dar neapsisprendžiau kurių noriu. O prie lietpalčio užsisakiau šią skarą, kurios jau senei norėjau:
Kai gausiu būtinai pasidalinsiu nuomone apie ją:)

Tai tiek. Visiems gerų, gražių ir svarbiausia linksmų paskutiniųjų vasaros dienų! Stenkitės jas praleisti kuo įsimintiniau. Na o aš skubu krautis daiktus, nes porai dienų važiuoju į Druskininkus, sezono uždarymo šventę!


xoxo, Gustė3 komentarai:

 1. I love your look ... It´s so pity that I can´t understand your blog...

  xoxo * C'est la vie, chérie *

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aw, thank you.
  Maybe in the future I will start to write in english :) <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Super skara :) O plaukai tavo iš vis super!

  www.steisedrama.blogspot.com ♥

  AtsakytiPanaikinti